Anton LaVey's Notebook
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anton LaVey's Notebook

Site tribut lui Anton LaVey
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Adevarata fata a bisericii crestine
Ce efecte poate avea isus..... I_icon_minitimeMar Feb 24, 2009 10:20 am Scris de Anton_LaVey

» SATANISMUL LAVEY-AN
Ce efecte poate avea isus..... I_icon_minitimeSam Dec 13, 2008 11:40 pm Scris de Anton_LaVey

» BANCURI SI INTAMPLARI HAZLII
Ce efecte poate avea isus..... I_icon_minitimeSam Dec 06, 2008 11:29 pm Scris de Anton_LaVey

» Ce efecte poate avea isus.....
Ce efecte poate avea isus..... I_icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 7:50 pm Scris de Anton_LaVey

» Cine este in realitate isus!
Ce efecte poate avea isus..... I_icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 7:48 pm Scris de Anton_LaVey

» Rastignirea lui Iisus, pana unde mergea cruzimea romanilor... Nota Noteaza:
Ce efecte poate avea isus..... I_icon_minitimeSam Oct 25, 2008 9:33 pm Scris de Anton_LaVey

» LINK-uri preferate
Ce efecte poate avea isus..... I_icon_minitimeJoi Oct 09, 2008 10:35 pm Scris de Anton_LaVey

» SPORT - discutii despre orice sport
Ce efecte poate avea isus..... I_icon_minitimeJoi Oct 09, 2008 10:17 pm Scris de Anton_LaVey

» 10 semne specifice satanistilor... sau cat de fraieri pot fi crestinii...
Ce efecte poate avea isus..... I_icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 12:51 am Scris de Anton_LaVey

Top postatori
Anton_LaVey
Ce efecte poate avea isus..... I_vote_lcapCe efecte poate avea isus..... I_voting_barCe efecte poate avea isus..... I_vote_rcap 
Iisus Hristos
Ce efecte poate avea isus..... I_vote_lcapCe efecte poate avea isus..... I_voting_barCe efecte poate avea isus..... I_vote_rcap 
lucifer666
Ce efecte poate avea isus..... I_vote_lcapCe efecte poate avea isus..... I_voting_barCe efecte poate avea isus..... I_vote_rcap 
MaidenOwaR
Ce efecte poate avea isus..... I_vote_lcapCe efecte poate avea isus..... I_voting_barCe efecte poate avea isus..... I_vote_rcap 
Arianeshv
Ce efecte poate avea isus..... I_vote_lcapCe efecte poate avea isus..... I_voting_barCe efecte poate avea isus..... I_vote_rcap 
remussatala
Ce efecte poate avea isus..... I_vote_lcapCe efecte poate avea isus..... I_voting_barCe efecte poate avea isus..... I_vote_rcap 
vampir666
Ce efecte poate avea isus..... I_vote_lcapCe efecte poate avea isus..... I_voting_barCe efecte poate avea isus..... I_vote_rcap 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 9, Dum Ian 26, 2014 5:36 am
Sondaj
Ce fel de satanist esti?
LaVey-an
Ce efecte poate avea isus..... I_vote_lcap67%Ce efecte poate avea isus..... I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Modern
Ce efecte poate avea isus..... I_vote_lcap0%Ce efecte poate avea isus..... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Traditional
Ce efecte poate avea isus..... I_vote_lcap33%Ce efecte poate avea isus..... I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Rebel
Ce efecte poate avea isus..... I_vote_lcap0%Ce efecte poate avea isus..... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 3
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ce efecte poate avea isus.....

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Anton_LaVey
Admin
Anton_LaVey


Mesaje : 71
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 94
Localizare : In Infern

Ce efecte poate avea isus..... Empty
MesajSubiect: Ce efecte poate avea isus.....   Ce efecte poate avea isus..... I_icon_minitimeMier Noi 12, 2008 5:35 am

Și-a dat foc la casă, la îndemnul lui... Iisus

Un nebun din localita­tea Ardușad, Ma­ra­mu­reș, și-a dat foc la ca­să, ieri di­mi­neață. Bărbatul spune că nu a făcut decât să asculte sfatul "fra­telui Iisus".

Pompierii au fost che­mați să stingă un incendiu ce a cuprins, ieri dimineață, casa lui Gheorghe Martocean (36 de ani), din lo­ca­li­ta­tea maramureșeană Ardușad. Două au­to­-s­pe­ciale au intervenit pentru stingerea flă­că­rilor, însă cele două echipe nu au pu­tut sal­va prea multe bunuri.

Surpriza a ve­nit însă în momentul în care pro­prietarul locuinței le-a mărturisit pom­pie­­rilor că el a fost cel care a turnat ben­­zină și apoi a dat foc. Mar­to­cean a po­ves­tit că "fra­­tele Iisus" i-a spus să pro­voace in­cen­diul pentru că doar așa poate să alunge spi­ritele rele.

Bărbatul a fost dus direct la spitalul din Sighetu Mar­mației, unde va fi su­pus unui con­trol psihiatric.

Deci...... unul din efecte este NEBUNIA!
Sus In jos
https://anton-lavey.forumgratuit.ro
Arianeshv

Arianeshv


Mesaje : 3
Data de înscriere : 08/06/2008

Ce efecte poate avea isus..... Empty
MesajSubiect: Re: Ce efecte poate avea isus.....   Ce efecte poate avea isus..... I_icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 7:31 pm

Eu cred ca nu era Isus, ci Satan. affraid
Sus In jos
Anton_LaVey
Admin
Anton_LaVey


Mesaje : 71
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 94
Localizare : In Infern

Ce efecte poate avea isus..... Empty
MesajSubiect: Re: Ce efecte poate avea isus.....   Ce efecte poate avea isus..... I_icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 7:50 pm

Arianeshv a scris:
Eu cred ca nu era Isus, ci Satan. affraid

Pai ala zicea ca era isus! Am mai auzit cazuri de nebuni dinastia care ziceau ca isus ia pus sa rupa crengi sau sa faca mai stiu io ce altele! Cum isus era nebun ca se credea dumnezeu, asa si astia cred ca vorbesc cu isus......
Sus In jos
https://anton-lavey.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Ce efecte poate avea isus..... Empty
MesajSubiect: Re: Ce efecte poate avea isus.....   Ce efecte poate avea isus..... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ce efecte poate avea isus.....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cine este in realitate isus!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anton LaVey's Notebook :: ALTE RELIGII :: Crestinism-
Mergi direct la: